Firmamız

Titanit Ultra Sert Kaplamalar

1989 yılında Alman Multi Arc–Siemens teknolojisi ile Türkiye’nin ilk PVD kaplama sistemi InterAtom PVD 32’yi kurarak sektörün Türk Sanayisinde öncü kuruluşu olmuştur.

1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Makina Takım Endüstrisi ve Arçelik firmalarının öncülüğünde başlatılan ve PVD kaplamalı kesici takım ve kalıp kullanımıyla Türk imalat sektörüne verimliliği arttırmaya yönelik yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan “NATO-Science for Peace” projesinde yürütücü ortak olarak yer almış ve bu projenin başarıyla tamamlanmasına önemli katkı sağlamıştır.

1998 ARGE ile kaplamaları geliştirmek amaçlı makine parkurunu Bulat PVD sistemi ile genişletmiştir.

2006 yılında Bursa şubesi açılmış ve özel ihtiyaca yönelik PVD kaplama makinesi yatırımı yapılmıştır.

2014 yılında Alman Härte- und Oberflächentechnik firmasından soğutma ve temizleme bölümü yatırımı yapılmıştır.

2015 yılında PVD makinesi üretiminde dünyada öncü konumunda bulunan PLATİT ile teknolojik bir iş birliği gerçekleştirmiş ve Platit teknolojisini ülkemize getirerek, üstün özelliklere sahip inovatif kaplamaların ülkemizde üretimini başlatmıştır.

Modern Alman ve İsviçre tabanlı teknolojiler ile pazar beklentilerini karşılamaya yönelik bir sentez yaratan firmamız, sektörün 100% yerli sermayeli firması olarak kritik oranda mali kayıplara yol açan takım-kalıp aşınmasının olduğu her yerde ülke endüstrisine destek olmaktadır.

Değerlerimiz

  • İnsana ve doğaya saygı
  • Yenilikçilik
  • Müşteri odaklılık
  • Hızlı hizmet
  • Bilimsel yaklaşım
  • Takım anlayışı

Vizyonumuz

PVD Sektörü konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türk endüstrisine değer kazandırmak.

Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz sektörlere en ideal kaplamayı geliştirmek ve üretmek.

2 Fabrika

İstanbul ve Bursa’da üretim

27 Çalışan

Konusunda uzman, deneyimli

7/24 Destek

Lojistik ve teknik destek

100+ Proje

Başarıyla tamamlanan projelerimiz

Geleceğimiz aydınlık.

Yaptığımız altyapı ve Ar-Ge çalışmalarıyla geleceğimize aydınlıkla bakıyoruz…

Biz Kimiz?

Mt. Washington Coll. BBusSci & BBusAdmin mezunudur. 20 yılı aşkın bir süredir iş hayatında bulunmaktadır. Sektör tecrübesini otomotiv yan sanayinde kazanmıştır. Titanit’i profesyonel ve kurumsal prensiplerle ileriye taşımayı hedeflemektedir.

M. Levent YenigünGenel Müdür

İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. 20 yıla yakın PVD sektöründe tecrübesi bulunmaktadır. Üretim sanayisindeki firmaların problemlerine inovatif çözümler üretmek ve verimliliklerini arttırmak için çalışmaktadır.

Onur GözOperasyon Müdürü

İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. PVD sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Sektörel ihtiyaçlara yönelik ArGe projelerini yönetmektedir. İnovatif çözümler ve yeni ürünler geliştirmek üzere çalışmalar yapmaktadır.

Dr. Cenk TürküzArGe ve İnovasyon Müdürü

9 Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. 5 yılı aşkın bir süredir Bursa bölgesinde üretim ve satış süreçlerini yönetmektedir. Yenilikçi ve dinamik yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

Ahmet ÇevikBursa Bölge Müdürü

İhtiyaçlarınıza yönelik en doğru kaplama çözümlerimizle yanınızdayız.