Firmamız

Titanit Ultra Sert Kaplamalar

1989 Alman Multi Arc–Siemens teknolojisi ile Türkiye’nin ilk PVD kaplama sistemi InterAtom PVD 32’yi kurarak sektörün Türk Sanayisinde öncü kuruluşu olmuştur.

1994 İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Makina Takım Endüstrisi ve Arçelik firmalarının öncülüğünde başlatılan ve PVD kaplamalı kesici takım ve kalıp kullanımıyla Türk imalat sektörüne verimliliği arttırmaya yönelik yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan “NATO-Science for Peace” projesinde yürütücü ortak olarak yer almış ve bu projenin başarıyla tamamlanmasına önemli katkı sağlamıştır.

1998 ARGE ile kaplamaları geliştirmek amaçlı makine parkurunu Bulat PVD sistemi ile genişletmiştir.

2006 Bursa şubesi açılmış ve özel ihtiyaca yönelik PVD kaplama makinesi yatırımı yapılmıştır.

2014 Alman Härte- und Oberflächentechnik firmasından soğutma ve temizleme bölümü yatırımı yapılmıştır.

2015 PVD makinesi üretiminde dünyada öncü konumunda bulunan PLATIT ile teknolojik bir iş birliği gerçekleştirmiş ve Platit teknolojisini PL1001 ile ülkemize getirerek, üstün özelliklere sahip inovatif kaplamaların ülkemizde üretimini başlatmıştır.

2019 Sektörde 30 yılı geride bırakarak, Microsoft Dynamics Bulut ERP/CRM sistemine geçiş yapılmış ve aynı yıl dünyadaki en iyi PVD kaplama makinesi olarak bilinen Platit Pi411+ makine yatırımı yapılmıştır.

2022 Bursa şubesi modernizasyon çalışmaları altında yeni yerine taşınmış ve makine parkurunu modern Platit PL1011 ile yenilemiştir. Ayrıca bulut teknolojileri kullanılarak İstanbul’da olduğu gibi Bursa şubesinde de tüm prosesler dijital olarak izlenebilir ve raporlanabilir düzeye getirilmiştir.

Modern Alman ve İsviçre tabanlı teknolojiler ile pazar beklentilerini karşılamaya yönelik bir sentez yaratan firmamız, sektörün 100% yerli sermayeli firması olarak kritik oranda mali kayıplara yol açan takım-kalıp aşınmasının olduğu her yerde ülke endüstrisine destek olmaktadır.

BDO

BAĞIMSIZ DENETİMLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • İnsana ve doğaya saygı
  • Yenilikçilik
  • Müşteri odaklılık
  • Hızlı hizmet
  • Bilimsel yaklaşım
  • Takım anlayışı

Vizyonumuz

PVD Sektörü konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türk endüstrisine değer kazandırmak.

Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz sektörlere en ideal kaplamayı geliştirmek ve üretmek.

2 Fabrika

İstanbul ve Bursa’da üretim

40 Çalışan

Konusunda uzman, deneyimli

7/24 Destek

Lojistik ve teknik destek

100+ Proje

Başarıyla tamamlanan projelerimiz

Geleceğimiz aydınlık.

Yaptığımız altyapı ve Ar-Ge çalışmalarıyla geleceğimize aydınlıkla bakıyoruz…

Biz Kimiz?

M. Levent Yenigün Titanit

Mt. Washington Coll. BBusSci & BBusAdmin mezunudur. 20 yılı aşkın bir süredir iş hayatında bulunmaktadır. Sektör tecrübesini otomotiv yan sanayinde kazanmıştır. Titanit’i profesyonel ve kurumsal prensiplerle ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Dr Cenk Türküz Titanit

İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. PVD sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Sektörel ihtiyaçlara yönelik ArGe projelerini yönetmektedir. İnovatif çözümler ve yeni ürünler geliştirmek üzere çalışmalar yapmaktadır.

Ahmet Cevik Titanit

9 Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. 5 yılı aşkın bir süredir Bursa bölgesinde üretim ve satış süreçlerini yönetmektedir. Yenilikçi ve dinamik yaklaşımı ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

titanit-dilay-goktas

9 Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. 7 yılı aşkın bir süre farklı sektörlerde Satış Mühendisliği tecrübesine sahiptir. Proaktif ve çözümcül yaklaşımıyla müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak, sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezundur. Üretim geçmişinin yanında PVD alanında farklı ARGE projelerinde de görev almıştır. Mevcut ve yapılması planlanan projelerin deneysel ve karakterizasyon süreçlerini yönetmektedir. Yenilikçi ve ihtiyaca yönelik yeni projeler geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Turkcell firması altında 13 yılını sıcak satış ve ekip yönetimi ile tecrübe etmiştir. Titanit ile PVD Kaplama sektörüne iç eğitimlerle hazırlanmış ve saha satış sürecine başlamıştır. Geride kalan 7 yılda sektör başarısını kanıtlamıştır ve daha ileri hedeflere odaklanmaktadır.

titanit-ceylan-gogus
titanit-ismail-kardas
titanit-murat-tercan
titanit-metin-hicyilmaz
titanit-enver-bicen
titanit-serkan-aslan

İhtiyaçlarınıza yönelik en doğru pvd kaplama çözümlerimizle yanınızdayız.